Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Про мистецтво в публічному просторі. Лекція-презентація Світлани Шліпченко (Київ)

Дата події: 16.12.2015 18:00

Книгарня «Є» спільно зі Школою візуальних комунікацій запрошує на черговий захід — лекцію Світлани Шліпченко на тему «Рublic art — що таке мистецтво в публічному просторі» — у рамках проекту «Трасформації міста», який відбудеться 16 грудня. Початок — о 18.00.

Якщо покладатись на поширене визначення, то public art можна кваліфікувати, як будь-який твір чи мистецький артефакт, створений спеціально для публічних просторів – і відкритих міських, і просторів громадських споруд. На перший погляд, це визначення начебто виглядає простим, очевидним і зрозумілим. Але при ближчому розгляді, особливо, якщо акцент змістимо у бік публічного простору, виникає ціла низка запитань. Чи ми маємо наш відповідник терміну для позначення явища public art,  що вже має свою довгу і непросту історію? Чи стає мистецтво  «публічним» у той момент, як потрапляє в публічний простір? Чи варто говорити про відмінність між public art та art in public ? І яку тоді роль тут грає публічний простір?

Світлана Шліпченко – директорка наукових програм Центру Урбаністичних Студій НаУКМА, авторка «Архітектурних принципів постмодернізму» та «Записано в Камені» й упорядниця «Анатомія Міста»і «Міста й Оновлення».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»