Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Про літературу, журналістику та подорожі до Індії»: зустріч із письменницею Валентиною Семеняк (Тернопіль)

Дата події: 20.10.2016 18:00

Книгарня “Є” запрошує на розмову з письменницею Валентиною Семеняк «Про літературу, журналістику та подорожі до Індії». Захід відбудеться 20 жовтня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Валентина Семеняк – українська літераторка, журналістка, фотохудожниця. Член Національних спілок журналістів (1996) та письменників (2012) України. Працювала в газетах «Вільне життя», «Тернопіль вечірній», «Ровесник», у західноукраїнському представництві канадського журналу «Родина», власним кореспондентом по Тернопільській області у всеукраїнській газеті «Гарт».

Лауреатка Премії імені Іванни Блажкевич (2013), Премії імені братів Богадна і Левка Лепких (2015), дипломантка літературного конкурсу 4-ї Міжнародної виставки-фестивалю «Православна Україна 2005», переможиця всеукраїнського фотоконкурсу «Моя Україна» (2005, Київ), дипломантка ХІІІ літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска (2009, м. Турка, Львівська область), лауреатка всеукраїнського конкурсу гумору та сатири ім. Миколи Лукаша (2010, Київ), переможиця Всеукраїнського конкурсу «Глибини мови», «Усі ми родом з дитинства» та міжнародного конкурсу «Українська мова — мова єднання» (2011, 2012, Хмельницький, Одеса), має відзнаку літературного конкурсу гумору й сатири від Спілки українців Америки (Філадельфія, США, 1995) та спеувідзнаку «Вибір Генерального продюсера „1+1“» за найкращий кіносценарій у конкурсі “Коронація слова 2016” за назвою “Проліскам сніг не страшний” (у співавторстві з Богданом Мельничуком).

У творчому доробку письменниці — 11 різножанрових книжок. Її хобі – подорожі до Індії та налагодження комунікації з місцевою культурою.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»