Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація журналу для незрячих дітей (Львів)

Дата події: 07.12.2010 12:00

Запрошуємо всіх колег-журналістів у книгарню «Є», де редакція дитячих видань «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» презентуватиме перший в Україні журнал для незрячих дітей.

Прес-конференція відбудеться 7 грудня.

Початок — о 12.00.

Журнал буде виходити щомісяця із вкладкою рельєфно-крапковим шрифтом (шрифтом Брайля) на базі всеукраїнських дитячих журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука». Передплатити нове видання можна вже з січня 2011 року в будь-якому поштовому відділенні України. Цей проект Країни Ангелят є соціальним і неприбутковим, покликаний адаптувати незрячих і слабозорих дітей до життя у нашому суспільстві, надати для їхнього всебічного розвитку не гірші можливості, ніж у повносправних дітей.

Над проектом протягом року працювали дитячі психологи і методисти, педагоги закладів для незрячих дітей, експерти з рельєфно-крапкового шрифту, державні і недержавні організації, що мають справу зі сліпими та слабозорими. На прес-конференції ви матимете змогу почути думки всіх вищезгаданих спеціалістів та дізнаєтеся про інші проблеми навчання і розвитку незрячих дітей.

Довідка «

Ангелятко»

www.angelyatko.com.ua
Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дошкільнят „Ангелятко" виходить щомісяця з вересня 2006 року. „Ангелятко" — це добрі, веселі та цікаві казки, вірші, загадки, пісеньки. Журнал має на меті прищепити дитині любов до книжки, до читання загалом. Пізнавальні бажання робити щось своїми оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. А іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, руками.
За підсумками Всеукраїнського конкурсу періодичних видань для дітей і юнацтва (Держкомтелерадіо) наприкінці 2008 р. журнал „Ангелятко" було визнано найкращим періодичним виданням для дітей в Україні.

Журнал призначений для дітей від 2 до 7 років.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»