Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірника «Україна. Процеси націотворення» (Львів)

Дата події: 16.03.2012 18:00

Книгарня “Є” та Центр міської історії Центрально-Східної Європи, за сприяння Посольства Австрійської Республіки в Україні, запрошують Вас на презентацію українського перекладу збірника «Україна. Процеси націотворення» за редакцією Андреаса Каппелера, яка відбудеться 16 березня.

Початок — о 18.00.

Видання містить статті на широку тематику, пов'язану з історією України, і представляє сучасний погляд (переважно західних) науковців. Упорядником збірника є відомий спеціаліст з історії Східної Європи, зокрема України, почесний професор Віденського університету Андреас Каппелер.

Цей збірник став однією з найґрунтовніших праць щодо осмислення української історії ХІХ-ХХ ст., процесів націотворення та національної ідеології. Автори збірки шукають відповіді на актуальні питання: чи українська нація повинна більше орієнтуватися на етнічні та мовні чи на політичні чинники громадянської держави? Як окремі регіони України з їхніми відмінними історичними досвідами можуть інтегруватися в українську націю? Наскількі совєтське врядування гальмувало націотворення чи сприяло йому та як повестися сьогодні з совєтською спадщиною? Як формується сьогодні ставлення до європейського питання, котре дуже помітно позначилося в історії України? Яку роль для націотворення відіграють історія, мова, релігія, література, стать, територія та війна? Яке значення мали селяни та городяни, села і міста? Як відбувається націотворення в незалежній національній державі?

У презентації візьмуть участь: др. Бьоріс Куцмани, співробітник віденської дисертаційної програми «Австрійська Галичина та її багатокультурна спадщина»; Вольф Дітріх Гайм, Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні. Представить збірник та провадитиме дискусію відомий історик проф. Ярослав Грицак, який також є одним з авторів збірника.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the Centre for Urban History of East Central Europe, with the assistance from the Austrian Embassy to Ukraine, have the honour of inviting you to a presentation of the Ukrainian translation of the collection Ukraina: protsesy natsiotvorennia (“Ukraine: Nation-Building Processes”), compiled by Andreas Kappeler, on March 16.

Beginning at 18:00.

This book contains articles covering a wide range of themes from the history of Ukraine, and represents the present-day  (mostly Western) academic perspective. The book was compiled by Andreas Kappeler, a renowned expert on East European history (in particular, Ukrainian), and professor honoris causa at the University of Vienna.

***

Address: 

YE Bookstore,

7 Svobody Avenue.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»