Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки «Теплі історії в конвертах» (Тернопіль, Валова)

Дата події: 08.03.2018 16:00

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Букс» запрошують на презентацію нової збірки «Теплі історії в конвертах», що відбудеться 8 березня за участю письменниць Ірини Мацко та Віоліни Ситнік. Початок – о 16.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Ця збірочка «Теплих історій» – про листування, про дороге для нас спілкування, розуміння, дар душевного тепла нашим близьким, рідним, друзям. Перед вами – листи, які відкривають сімейні давні таємниці, зазирають у минуле, бережуть пам’ять про важливі події, листи багатолітнього кохання й перших несміливих освідчень, прощення, трепетної надії та мужньої, стійкої віри, вдячності, поваги; сторінки, що бережуть дружбу, дають мудрі поради, втішають у горі, підтримують; листи, які поєднують людей, а чи й розлучають... Вони дозволяють себе прочитати, – ці, списані різним почерком аркушики паперу або ж електронні послання, – довіряють свої секрети, діляться з нами новими теплими історіями.
Учасниці: Ірина Мацко та Віоліна Ситнік. На відеозв’язку – Олександра Орлова зі США, Юлія Смаль з Китаю та Святослав Черній з Польщі.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»