Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки “ПРОти НАСильства” (Київ, ЛИСЕНКА)

Дата події: 27.12.2016 18:30

Книгарня “Є” та Громадське радіо запрошують на презентацію збірки оповідань “ПРОти НАСильства”, авторами якої є Юрій Андрухович, Софія Андрухович, Галина Вдовиченко, Лариса Денисенко, Маріанна Кіяновська, Євгенія Кононенко, Юрій Макаров, Сергій Осока, Наталка Сняданко. Упорядниця — Лариса Денисенко. Захід відбудеться за участю Лариси Денисенко та модераторки Ірини Славінської 27 грудня. Початок — о 18.30.

Збірка «ПРОти НАСильства» видана за підтримки «Громадського радіо» в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Однією із складових цього проекту є радіоцикл, який був запущений на «Громадському радіо» минулого року.

Лариса Денисенко, авторка та упорядниця збірки, журналістка «Громадського радіо»: «Мені видавалося важливим показати ненормальність цієї ситуації, але також, що це стосується кожного і кожної, незалежно від статків, незалежно від статусу. Тут також є юридичні поради, і навіть зразки заяв до поліції, щоб людини змогла допомогти собі або своїм близьким».

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»