Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки поезій Мідної «Стосонце» (Тернопіль)

Дата події: 14.11.2014 18:00

Книгарня «Є» та «Meridian Czernowitz» запрошують Вас взяти участь у презентації збірки поезій Мідної «Стосонце» , яка відбудеться 14 листопада.

Початок – о 18:00.

Міднапоетеса, арт-менеджер, піар-спеціаліст у сфері концертного промоушну та промо артистів. Лауреат третьої літературної премії видавництва «Смолоскип» (2013—2014). Фіналістка проекту «Прогулянка з поетами» Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz-2012». Переможиця конкурсу хайку Міжнародного фестивалю поезії «Spoke’n’Word on Tour» (кращий хайку було інстальовано у варшавському метро серед переможців з усього світу).

Учасниця фестивалів «Ватерлінія», «Березневі коти», «De Libertate», «Трипільське літо», «Йогансен-фест», заходів порталу «Літфест» і мистецького об’єднання «Остання барикада», Львівського міжнародного літературного фестивалю у рамках «Форуму видавців у Львові» та фестивалю «Книжковий Арсенал», художньо-поетично-видавничого проекту «Сни Salve». Член організаційної ради фестивалю відеопоезії «Cyclop-2012». Ініціатор і куратор заходів за участю поетів, музикантів і акторів: «Сітар, табла і поети», «Високосна поезія», «Актори і музиканти читають дітям у Азбуковому Королівстві Магів та Янголів», «Озеленення території», вечора «Попіл і сніг» за мотивами фільму Грегорі Колберта. Автор сферичного проекту поезії-3D на куполі планетарію – «Точка роси». Куратор поетичної сцени «Мідний Гоголь» на «ГогольFest-2012». Перша публікація – у журналі «ШО» №7-8 (2012). Пісні на слова і переклади Мідної виконує електронний дует з Вільнюса Beissoul & Einius www.youtube.com/watch?v=uHEaBk-Cljc, український проуз-панк гурт ВоЦап www.youtube.com/watch?v=C2LYTCWgRqw і популярна литовська інді-рок-група Biplan www.youtube.com/watch?v=d-9AOxbNc_Q.

2 вересня 2014 року у видавництві Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz» вийшла перша збірка поезій Мідної «Стосонце». 

«Ця книжка – черговий гарний пункт шляху традиції м’якої, риторично обережної та делікатної, чутливої, неприховано сентиментальної поезії в історії української літератури. Кохання, географічна романтика, холодок екзистенційних питань у річищі плавного верлібру… А ще – ненав’язливий, проте рішучий пошук метафізики, пошук вертикалі. «Стосонце» – річ для неквапливого, спокійного читання».

Олег Коцарев

 

«Вірші «Стосонця» різняться змістом, ритмом і настроєм – від казкових героїчних голосів до стишених медитативних мелодій, від пристрасних освідчень до врівноваженого спостереження за змінами погоди та настрою. Оптика в них поєднує в собі як максимально побутове, фокусоване на деталях бачення реальності, так і прозоре абстрактне зображення речей та явищ. Тож сказавши одного разу: «єдиний закон – той що дає свободу», Мідна далі спокійно і впевнено стверджує: «ось він мій шлях – ясний та дзеркально чистий», на підтвердження цих слів пропонуючи своє «Стосонце».
Сергій Жадан

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль,

вул. Валова, 7-9

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»