Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки оповідань Віоліни Ситнік «Особистий простір» (Вінниця)

Дата події: 02.06.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію збірки оповідань Віоліни Ситнік «Особистий простір», яка відбудеться 2 червня за участю авторки. Початок – о 18.00. Модераторка – Вікторія Гранецька.

Одвічна проблема сучасної жінки – будувати кар’єру чи сім’ю? Що робити, коли ти ще така молода, але набагато успішніша за деяких чоловіків? Та й не деінде, а в мистецтві! Проте найблискучіша кар’єра не зігріє довгими зимовими ночами, а чоловік, який обіцяє бути навіки з тобою «в горі і радості», може швидко забути обіцянку. Так багато запитань, так важко знайти єдино правильну відповідь...

Саме такі оповідання – яскраві, ніжні й ліричні, іронічні й цинічні, а подеколи навіть жорсткі та абсурдні – ви знайдете на сторінках збірки оповідань «Особистий простір» молодої письменниці Віоліни Ситнік.Ви полюбите цю книжку. Або ж волітимете забути, що читали її, адже інколи буде зовсім несолодко – але вона точно не залишить вас байдужими.

Письменниця Слава Світова так охарактеризувала прочитану збірку: «Віоліна пише розмашисто і гостро. Хиткими, неідеальними тінями з’являються на сонці постаті, немов привиди. І ми дивимося і думаємо: «Господи, як же страшно! Може, і так. Але саме такою прозою часто-густо говорить-промовляє до нас життя. Без прикрас. Без показовості. Без масок. Саме так, як ми не любимо. Саме так, як у справжньому житті і буває. Без хеппі-ендів. Без фінального поцілунку на прощання. Без другого шансу. Без раю чи пекла. А часом навіть без права на особистий простір».

Віоліна Ситнік – письменниця з Кам’янця-Подільського. У вільний від роботи та творчості час – співзасновниця та головна редакторка літературно-мистецького часопису «PHOENIX». Дипломантка міжнародного конкурсу молодих українських літераторів «Гранослов» (2016 р.), співавторка популярних збірок веселих дівочих оповідань «Балачки про все на світі» й «Теревені аж до ранку» (видавництво «ЛА «Дискурсус»).

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»