Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки оповідань Віоліни Ситнік «Особистий простір» (Хмельницький)

Дата події: 12.11.2016 16:00

Книгарня “Є” та видавництво “Твердиня” запрошують на презентацію книжки Віоліни Ситнік «Особистий простір». Захід відбудеться у суботу, 12 листопада. Початок – о 16.00.

Кнжка від дипломантки Міжнародного конкурсу молодих літераторів «Гранослов-2016».

Одвічна проблема сучасної жінки – будувати кар’єру чи сім’ю? Що робити, коли ти ще така молода, але набагато успішніша за деяких чоловіків? Та й не деінде, а в мистецтві! Проте найблискучіша кар’єра не зігріє довгими зимовими ночами, а чоловік, який обіцяє бути навіки з тобою «в горі і радості», може швидко забути обіцянку. Так багато запитань, так важко знайти єдино правильну відповідь...

Саме такі оповідання – яскраві, ніжні й ліричні, іронічні й цинічні, а подеколи навіть жорсткі та абсурдні – ви знайдете на сторінках збірки оповідань «Особистий простір» молодої письменниці Віоліни Ситнік.

Письменниця Наталія Гурницька так охарактеризувала прочитану збірку: «Кожне оповідання – це цілий особливий світ, і кожне – яскраве, мудре, цікаве і глибоке! Завжди приємно, коли не помиляєшся в очікуваннях! І це саме той випадок».

Віоліна Ситнік – молода письменниця з Кам’янця-Подільського. У минулому – журналістка, нині – держслужбовець. У вільний від роботи й творчості час – співзасновниця та головна редакторка літературно-мистецького часопису «PHOENIX». Дипломантка міжнародного конкурсу молодих українських літераторів «Гранослов» (2016 р.), співавторка популярних збірок веселих дівочих оповідань «Балачки про все на світі» та «Теревені аж до ранку» (видавництво «ЛА «Дискурсус»).

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»