Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки оповідань Алли Дорош «Баобаб та інші історії» (Київ, СПАСЬКА)

Дата події: 24.11.2016 19:00

Книгарня «Є» та літературна платформа «Літмайданчик» запрошують на презентацію збірки оповідань Алли Дорош «Баобаб та інші історії», яка відбудеться 24 листопада. Початок — о 19.00. Модераторка — Світлана Дідух-Романенко.

«Баобаб та інші історії» — дебютна прозова збірка Алли Дорош, що складається з новел і оповідань різних за жанром і тематикою. Книга ввійшла до довгого списку конкурсу «Книга року 2016» BBC Україна.

Заглавний «Баобаб» – це історія про жадобу, спокусу, випробування й пошук мірки людського, що звучить у інтерпретації одразу чотирьох нараторів — кожен переповідає свою авантюрну версію афери з діамантами у повоєнній Ліберії, і жоден не має монополії на правду – остаточна версія подій покладається на інтуїцію читача. Більшість історій Алли Дорош розгортаються в дещо екзотичних і екстремальних локаціях – окрім Ліберії, це Нью-Йорк і Брюссель, ірландський острів Ачилл, очуднене село рідного Поділля і далекий Нентакет. Є оповідання, в які химерним чином проникають і Майдан, і війна на Сході України (це історії хірурга, що кидає практику заради військового госпіталю в АТО, фрікуватого волонтера, що гине, не встигнувши завоювати дівчину — кохання свого життя, родичів загиблого на Сході воїна, якого не хоче відспівувати церква московського патріархату).

Адреса книгарні “Є”:
м. Київ,
вул. Спаська, 5,
м. “Контрактова площа”.
Тел.: (033) 351 13 38.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»