Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки Марії Козиренко «Слова автора» (Харків, Сумська)

Дата події: 07.12.2017 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію книги віршів Марії Козиренко «Слова автора», що відбудеться 7 грудня за участю авторки. Початок – о 19.00.

Творення світу – це правічне ритуальне дійство, що успадковується невідомо від кого й знання про яке передасться невідомо кому. Адже сам процес передбачає циклічність, змінюються лише комбінації варіантів у заданому правічному русі орбітою довкола чергового сонця, що міниться в нашому сприйнятті від «зернятка» до «невблаганної» величі. Зрештою, це чи не єдина константа в плинному часі й не менш плинному просторі, чиї вісі координат розтікаються залізничними коліями. ож і не дивно, що й дім, куди ти все ж таки маєш бодай колись повернутися, навряд чи стоятиме на тому самому місці.
До збірки «Слова автора» увійшли вірші, написані протягом 2008—2017 років.

Марія Козиренко народилася в місті Харкові, закінчила філфак Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна. Поетка, письменниця, художник-графік. Авторка поетичної книги «Сонячна бомба» (2008), збірки оповідань «Бюро загублених думок» (2009) та повісті «Жуйка» (2016).

Адреса книгарні «Є»:
м.  Харків
вул. Сумська, 3
м. «Історичний Музей».
Тел.:  (057) 717 03 99.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»