Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки Людмили Дядченко (Київ)

Дата події: 12.10.2011 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Зелений пес” запрошують на презентацію збірки Людмили Дядченко, виданої в рамках поетичної серії Тараса Федюка “Зона Овідія”. Захід відбудеться 12 жовтня.

Початок — о 18:00.

Людмилу Дядченко можна без перебільшень назвати найперспективнішою поеткою. Лише за рік вона досягла того, над чим інші працюють роками: її вірші не залишили байдужими таких маститих письменників як Брати Капранови, лауреата Шевченківської премії Тараса Федюка, двічі володаря “Книги року Бі-Бі-Сі” Сергія Жадана. Більше того, твори молодої авторки, ще студентки настільки вразили Тараса Федюка, що він зініціював видання її першої книги в єдиній поетичній серії “Зона Овідія”.

За місяць по тому вірші Людмили Дядченко включили до найбільш сміливого та відвертого проекту — збірки “Ніч Еротичної Поезії”, оформленою малюнками з циклу “українська камасутра”.

Людмила Дядченко приходить в літературу зі своїм яскраво вираженим голосом і напружено-норвовим відчуттям світу. Розриви ритміки, поруйнування синтаксису, несподівана метафорика, тонке відчуття мови робить автора одним з найцікавіших молодих українських поетів.

Модерують — Брати Капранови.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Спаська, 5, ст. м.  «Контрактова площа»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»