Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки Катерини Девдери «Співприсутність» (Вінниця)

Дата події: 10.04.2012 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію збірки Катерини Девдери «Співприсутність», які відбудуться 10 квітня.

Початок – о 18:00.

Її вірші пахнуть дощами, соснами, любистком... її вірші звучать пташиним співом, музикою, замовляннями... в її віршах стаєш рікою, вогнем, вишнею... Як це в неї виходить, напевно, дівчина не усвідомлює в повній мірі і сама. Вона ще не знає, чи хоче цього і чи потрібно це їй... вона ще не вірить, що цей Дар – бачити душі слів – належить саме їй. А тому ніяковіє і віджартовується, коли хтось називає її поетесою. Хто ця загадкова незнайомка?

Це студентка Вінницького державного університету імені Михайла Коцюбинського Катерина Девдера. Щойно у Вінниці вийшла друком її дебютна збірка поезій «Співприсутність». Назва книжки дуже влучно окреслює місце автора в її творах. Катря ніби бере читача за руку і веде його в світ, де він починає чути неомовлене, бачити неовиднене, відчувати неочутнене.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore is happy to invite you to the presentation of Kateryna Devdera’s collection of poems Spivprysutnist (“Copresence”) on 10 April.

Beginning at 18:00.

The title very aptly designates the author’s place in her poems. The reader gets the impression of being led by the young poet into a world where the two of them can hear the unspoken, see the invisible, and feel the imperceptible.

***

Address: 

YE Bookstore,

89 Soborna Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»