Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки Ірини Цілик «Червоні на чорному сліди» (Вінниця)

Дата події: 23.05.2015 15:00

Книгарня «Є», Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію збірки Ірини Цілик «Червоні на чорному сліди», яка відбудеться 23 травня.
Початок – о 15:00.

У рамках Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» у Вінниці пройде презентація однієї з найпомітніших прозових збірок цього року – книги Ірини Цілик «Червоні на чорному сліди». У фокусі уваги авторки, завжди й незмінно, – історії «маленьких людей» у великих містах, і саме з таких оповідань, написаних у різні роки, складається книжка «Червоні на чорному сліди». Старий, дитина, інвалід, прибиральниця, вулична торговка, патронажна сестра… Улюблені герої Ірини Цілик – непримітні кияни, що мовчки двигають на собі тягар життя, і чиї обличчя зазвичай не потрапляють у поле зору телекамер…
Модератор Ярина Груша.
Ірина Цілик народилася 1982 р. у Києві. Закінчила КНУТКІТ ім. Карпенка-Карого, працює в кіновиробництві. Зняла короткометражні кінофільми «Вдосвіта» (2008), «Помин» (2012). Також Ірина є поеткою-пісенницею та авторкою збірки поезій «Ці» («Факт», 2007), повісті «Післявчора» («Факт», 2008), прозової збірки «Родимки» («Електрокнига», 2012), книжки для дітей «Таке цікаве життя» («ВСЛ», 2015), збірки оповідань «Червоні на чорному сліди» («Комора», 2015), співавторкою англомовного довідкового видання «Дивовижна Україна» («Основи», 2012).

 ***

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця, вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»