Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація збірки горрор-оповідань «Ігри з темрявою» (Вінниця)

Дата події: 31.10.2016 19:00

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос» та видавництво «Твердиня» запрошують на неймовірно стрррашну презентацію збірки горрор-оповідань «Ігри з темрявою», що відбудеться 31 жовтня. Початок – о 19.00. Модератор – Олександр Вешелені.

Гелловін – не тільки привід полякати друзів, але й самому впіймати дрижаки. А найкраще у цьому допомагає література, зокрема, горрор-оповідання. Збірка «Ігри з темрявою» пропонує читачеві знайомство з жанром жахів у всьому його сучасному різнобарв’ї. Моторошні сюжети, жахливі місця, страхаючі образи – і нові знахідки в одвічному царстві горрору. Історії, які викликають тремтіння. На сторінках збірки матеріалізуються вампіри та привиди, зомбі та відьми, таємничі монстри та мерці – усі найпопулярніші персонажі жанру жахів. Смертоносні тварюки виповзають з темряви, з’являються з потойбіччя або з глибин збудженої свідомості.

31 жовтня, у Ніч усіх святих, до Книгарні «Є» завітають майстри горору Вікторія Гранецька, Сашко Завара, Роман Батькович, Віталій Левченко і Сергій Рибницький, щоб серед книжкових стелажів у мороках прочитати свої жахастики.

Атмосфера страху й містики гарантована! Геловінський дрескод вітається!

Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»