Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання "Як писати про культуру? " (Київ)

Дата події: 15.12.2015 18:30

Книгарня «Є» спільно з фундацією ЦСМ запрошують на презентацію видання «Як писати про культуру?», яка відбудеться 15 грудня. Початок — о 18.30.

За два роки по революції виявилося, що культура як сфера, яка могла стати динамічною й прогресивною, залишилася обік офіційних реформ. Очевидно, державі досить комфортно працювати з культурними концепціями, звичними для попередніх генерацій влади. У цьому контексті особливо важливою стає відповідальна позиція редакторів і журналістів, які пишуть про культуру. Нині для критика, окрім нагальних питань культурної політики, важливо говорити про неочевидні, приховані речі. Про те, як політика маніпулює культурою, а культура обслуговує інтереси певних ідеологій, як культурна подія чи проект можуть говорити про реальність, відображати її чи дискутувати з нею. Учасники презентації спробують проаналізувати, що справді хвилює сучасних культурних журналістів і критиків, і як можна донести до аудиторії те, що залишається поза її увагою.

Запрошені гості:
Юлія Ваганова – заступниця директора з виставкової роботи та міжнародної співпраці Національного художнього музею України.

Ірина Чужинова – театрознавиця, голова ГО «Театральна платформа», заступниця головного редактора журналу «Український театр», співкураторка Фестивалю молодої української режисури ім. Леся Курбаса.

Модераторка – Віра Балдинюк, головна редакторка онлайн-видання «Коридор», журналістка, критик.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»