Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання "В'ячеслав Липинський та його доба. Науковий збірник (за редакцією д. і. н. Юрія Терещенка). кн. 4. " (Київ)

Дата події: 15.10.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки «В'ячеслав Липинський та його доба». яка відбудеться 15 жовтня. Початок — о 18.00.

 У книзі четвертій завершується публікація тексту політико-публіцистичного трактату Вʼячеслава Липинського «Листи до братів-хліборобів» та друкуються його окремі програмові політичні твори, на основі яких набув організаційного оформлення український консервативний рух. Вміщено листи В. Липинського до українських громадсько-політичних діячів та установ за алфавітом від «З» до «М», які зберігаються в колекціях Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Липинського у Філадельфії та Українського національного музею в Чикаго, а також Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника. Читач має можливість ознайомитися з працями сучасних авторів, у яких аналізується наукова та епістолярна спадщина українського мислителя.

У додатку публікуються фотографії з колекцій Східноєвропейського дослідного інституту ім. В. К. Липинського у Філадельфії (США) та Меморіального музею Вʼячеслава Липинського у с. Затурці Волинської області.

Видання розраховане на істориків і політологів, усіх, хто цікавиться історією України.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

Вхід вільний

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»