Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання творів Мирослава Мариновича (Львів)

Дата події: 10.06.2010 18:00

Книгарня “Є” та видавництво Українського Католицького Університету запрошують Вас на презентацію 6-томного видання творів Мирослава Мариновича «Вибране», яка відбудеться 10 червня.

Початок — о 18.00.

Шеститомник Мирослава Мариновича «Вибране», що вийшов у час його 60-ліття, дає повну картину його творчості, а також його насиченого життя. До видання увійшли ранні та автобіографічні твори, листи (1); портрети друзів, дрогобицькі репортажі, дорожні замальовки (2); публіцистичні статті (3); наукові праці (4); передмови, рецензії, виступи, інтерв’ю (5) та велика монографія “Українська ідея і християнство...” (6).
У Додатках вміщено біографію й бібліографію Мариновича, таблицю його поїздок по Україні й за кордоном для участі в різноманітних громадських, наукових та релігійних заходах (1990–2009), відгуки про особу автора та його творчість, іменні та предметні покажчики до кожного тому.
Мирослав Маринович – український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, філософ. Ставши одним із 10 членів-засновників Української Гельсінкської Групи (1976), відбув 10-літнє ув’язнення у брежнєвських таборах і на засланні. Після звільнення став організатором амністійного руху в Україні (1991). Нині він проректор Українського Католицького Університету і президент Інституту релігії та суспільства УКУ.

Маринович — лауреат премії журналу «Сучасність» за публіцистику (1993), нагороди ім. Зеєва Жаботинського за міжнаціональне порозуміння і премій імені Валерія Марченка (1995) та Василя Стуса (2009); кавалер орденів Капітули “Ї” “За інтелектуальну відвагу” (2004), «За мужність» І ступеня (2006), Ордену Свободи (2008); нагороджений також Кавалерським хрестом державного ордена Республіки Польща «За заслуги» (2006).
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»