Приходь
Календар
Жовтень 2010
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання романів Йозефа Рота «Йов. Фальшива вага» (Київ)

Дата події: 04.10.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Критика» запрошують Вас на презентацію видання романів Йозефа Рота «Йов. Фальшива вага», яка відбудеться 4 жовтня.

Початок — о 18.00.

За участі Юрка Прохаська, Богдани Матіяш та Матвія Вайсберґа.
Модерує Андрій Мокроусов.

Видавництво «Критика» та книгарня «Є» презентують нове видання романів великого австрійського письменника Йозефа Рота «Йов. Роман простого чоловіка» та «Фальшива вага. Історія одного айхмістра». Обидва романи належать до так званого «східного циклу», у якому автор звертається до мультикультурного пограниччя модерних імперій напередодні великої європейської війни — себто до патріархальної глушини галицьких і волинських химерних штетлів, звідки походить він сам і з яких воліє витворити свою ідеальну літературну батьківщину, конструюючи її за допомогою міту з елементів кримінальної романтики та юдео-християнської містики, консервативної утопії та габсбурзької ностальгії, трагічного профетизму й експресіоністичного психологізму, політичних візій і проектів інтимности.

З німецької романи перетлумачив львівський есеїст і перекладач Юрко Прохасько. «Йов» уперше виходить українською, а «Фальшива вага» — в новій, переглянутій і виправленій, редакції. Текст обох романів доповнюють, але не ілюструють у традиційному сенсі слова, а радше пропонують їх цілком самостійну візуальну інтерпретацію, два великі цикли чорно-білої графіки, що її створив спеціяльно для цього видання Матвій Вайсберґ — один із найвідоміших художників України, знаний, зокрема, завдяки багатолітнім мистецьким студіям міту про Йова та сюжету про людину за часів Виходу і Катастрофи.
Видання здійснене за підтримки програми перекладів Інституту Ґете в Києві та Міжнародного фонду «Відродження».

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»