Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання «Олесь Ульяненко: Без Цензури» (Київ)

Дата події: 15.08.2011 15:00

РІК БЕЗ УЛЬЯНЕНКА

Книгарня «Є» та видавництво «Махаон-Україна» запрошують на презентацію видання «ОЛЕСЬ УЛЬЯНЕНКО: БЕЗ ЦЕНЗУРИ» (серія «АРТ-ХАУЗ»), що відбудеться 15 серпня.

Початок – о 15.00.

Це не книжка спогадів, це компіляція відомих, маловідомих, зовсім невідомих, інтерв’ю письменника, зібраних його другом кінорежисером Мирославом Слабошпицьким. Це такий роман у інтерв’ю (1994—2010 роки) — спільна праця його друзів письменників і журналістів. Видання доповнене матеріалами судової справи за редакцією його адвоката у справі «Ульяненко проти НЕК» — Олега Веремієнка.

Олесь Ульяненко – класик української пострадянської літератури, єдиний за всю історію незалежної України офіційно заборонений письменник. Його роман «Жінка його мрії» був затаврований як порнографічний. І згідно з законом України про боротьбу з порнографією автор міг отримати три роки ув’язнення за зберігання рукопису власного твору. Олесь Ульяненко — єдиний український письменник, який відстоював своє право на свободу творчості в суді. І відстояв це право. На його захист виступали українські письменники, російський ПЕН-ЦЕНТР. Державний Департамент США включив цей інцидент у щорічний Звіт про порушення прав людини в Україні. Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка у галузі літератури (за роман «Сталінка»), премій «Благовіст» і «Сучасність», автор понад 20 романів, багатьох оповідань, кіносценаріїв, статей. Олеся Ульяненка знайшли мертвим у власній квартирі 18 серпня 2010 року. Йому було 48 років. Обставини смерті Ульяненка й досі викликають запитання у його друзів і близьких.
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

2 відгуків

 1. Юлія

  Доброго дня!

  Чому ви призначаєте такий час для зустрічі? Люди, які працюють до 6-ї, ніяк не потраплять на такий захід. Сподіваюсь наступні зустрічі ви призначатимете на іншій час.

  Дякую

  Юля

  • oksana

   Час зустрічі — це спільне рішення організаторів: видавництва та книгарні. Як правило, більшість заходів у книгарнях «Є» відбуваються о 18.00.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»