Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання «Народна культура українців» (Харків)

Дата події: 14.04.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію п'ятитомника за редакцією М. Гримич «Народна культура українців: життєвий цикл людини: історико-етнологічне дослідження», що відбудеться 14 квітня.

Початок — о 18:00.

Презентація першого та другого томів п'ятитомника.

Перший том «Діти. Дитинство. Дитяча субкультура» присвячений віковій групі дітей. У книзі зібрано праці відомих етнологів з галузі етнографії дитинства і дитячої субкультури. В ньому зібрані наукові дослідження з усіх аспектів дитячої субкультури в українській народній традиції.

Другий том наукового видання «Народна культура українців: життєвий цикл людини» присвячений віковій групі молоді. Це – колективне етнологічне дослідження про українську молодіжну субкультуру, якою вона була у традиційний період (доіндустріальне суспільство) і якою вона стала в індустріальному, постіндустріальному і ранньо-інформативному суспільстві.
У книзі зібрано праці відомих сучасних етнологів, а також матеріали класиків української етнографії про статево-вікову групу молоді.

Модератор вечора Михайло Красиков. Пан Красиков — поет, літературознавець, етнограф, фольклорист, директор етнографічного музею ХПІ «Слобожанські скарби», доцент кафедри етики, естетики та історії культури Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

***
Адреса Книгарні “Є”:
вул. Сумська, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»