Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видання «Документи комуністичних спецслужб у Європі: путівник мережею архівів» (Львів)

Дата події: 22.06.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Часопис» запрошують на презентацію видання «Документи комуністичних спецслужб у Європі: путівник мережею архівів». Захід відбудеться 22 червня, початок – о 18.30.

Як відкривали, упорядковували та робили доступними архіви служб безпеки у країнах Центральної та Східної Європи – Польщі, Чехії, Німеччині, Угорщині, Болгарії, Румунії, Словаччині – розкажуть під час презентації редактор українського видання, наукова працівниця Центру досліджень визвольного руху Олеся Ісаюк та Руслан Забілий, директор Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького». Також вони будуть говорити про те, як європейські країни долали шлях переходу до демократичного суспільства після розпаду СРСР; чи збереглися до сьогодні документи комуністичних спецслужб; чи можуть архівні документи розказати нам про характер і діяльність комуністичних тоталітарних режимів і про те, як законодавство регулює питання доступу до цих документів.

У путівнику подана інформація про архіви колишніх комуністичних спецслужб Болгарії, Німеччини, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини. Описані законодавча база, організаційні структури відповідних архівів, збережені архівні фонди та колекції, включно з найпотаємнішими оперативними документами, а також розповідається про права заявників на доступ і поширення цих матеріалів.

Переклад та видання здійснив Центр досліджень визвольного руху в рамках програми «Відкриті архіви» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»