Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація видань української репортажистики 1920-х «Подорожі філософа під кепом» і «Шляхи під сонцем» (Київ)

Дата події: 11.10.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію двох нових книжок ‒ антології репортажів 20-х років «Шляхи під сонцем» та збірки репортажів Майка Йогансена «Подорожі філософа під кепом». Учасники презентації – упорядниця видань Ярина Цимбал та редактор Олександр Стукало. Захід відбудеться 11 жовтня. Початок – о 18.30.

«Шляхи під сонцем» ‒ уже третя антологія з циклу «Наші 20-ті» (перші дві були з детективами та любовною прозою). У цій ‒ п’ять репортажів від шістьох авторів ‒ Ґео Шкурупія, Дмитра Бузька, Олександра Мар’ямова, Миколи Трублаїні, Валер’яна Поліщука та Сави Голованівського. Їхні мандрівки охоплюють Дніпрогес, Сванетію, Донбас, Іран та Ірак, полярні острови (з заходом у тропічні води), всю Скандинавію (з особливим акцентом на Норвегії), а також Італію епохи Муссоліні. Кожен читач тут знайде щось своє, свою мандрівку й свого автора. Детальніше й докладніше зрозуміти епоху допоможуть понад дві сотні приміток від упорядниці Ярини Цимбал.

«Подорожі філософа під кепом» ‒ усі п’ять подорожніх нарисів Майка Йогансена у хронологічному порядку, від середини 20-х до середини 30-х. Тут і цікаві мандрівки (Дніпро-Бузький лиман, єврейський національний район у нинішній Дніпропетровській області, болгарські села у нинішній Запорізькій, нафтовидобувні родовища в Казахстані й Дагестан), і дотепні коментарі довкілля, і фірмовий Майків гумор, і вся як є еволюція нового, вигаданого ним жанру.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»