Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація “Вибраних творів” Хорхе Луїса Борхеса (Київ)

Дата події: 07.09.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують Вас на презентацію “Вибраних творів” Хорхе Луїса Борхеса, яка відбудеться 7 вересня.

Початок — 18.00.

Презентація беспрецендентного спецпроекту за участі пані Посла Аргентини в Україні, представників посольств Іспанії та Мексики та обох маестро – перекладачів Сергія Борщевського і Григорія Латника!
Особливий подарунок для поціновувачів поезії Борхеса, викладачів іспанської, студентів та перекладачів! Вперше в Україні презентуються дві книжкові новинки: переклади поезій Борхеса від двох різних перекладачів. Обрані перекладачами поезії перетинаються на сорок відсотків, отже є можливість і побачити різні перекладацькі рішення, і «смакувати» ті самі поезії в двох різних інтерпретаціях.
Серед запрошених: Її Високоповажність Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні пані Лілу Ролан Васкес Де Муан, перший секретар Посольства Аргентинської Республіки в Україні п. Крістіан Ніколас Соколовські, координатор питань з культури посольства іспанії Ракель Пеула, аташе з питань культури посольства Мексики Ана Очоа.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»