Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація унікального арт-буку “Скриня. Речі сили” (Дніпро)

Дата події: 17.11.2016 18:30

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію унікального арт-буку «Скриня. Речі сили» за участю письменниці Ярини Винницької та художниці Юлії Табенської. Захід відбудеться у четвер, 17 листопада. Початок — о 18.30.

Ця книжка — неймовірної краси видання: висічка, друк на прозорій та напівпрозорій основі, калька, тиснення золотом. Автори арт-буку розкажуть, які скарби ховались в українській дівочій скрині, де вони шукали елементи традиційного одягу та чому їхнім знахідкам можуть позаздрити найвибагливіші модельєри світу.

Колись кожна українка років з семи починала складати свою весільну скриню, наповнюючи її сорочками, рушниками та іншими «речами сили». Потім скриня ставала головною дійовою особою весілля – її урочисто всім селом перевозили з дому молодої до нареченого. Сьогодні рідко в якій сім’ї зустрінеш цю берегиню дівочих скарбів. Проте арт-бук «Скриня. Речі Сили» містить те, що колись зберігалось у скрині, а тепер може стати головними національними ідентифікаторами — речі-бренди, створені народним генієм: полтавський рушник, гуцульська кераміка, покутський свічник-трійця, борщівська сорочка.

Ярина Винницька та Юлія Табенська говоритимуть про зміну культурних стереотипів щодо України, опозицію села і міста, брендування країни. Те, що було вмістом дівочої скрині, має шанс стати новими національними ідентифікаторам — речі-бренди світового рівня, які можна вважати золотою інвестицією України до скарбниці людства.

Адреса книгарні «Є»:
м. Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел. (056)732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»