Приходь
Календар
Серпень 2015
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу вчення Сунь-дзи «Мистецтво війни» (Тернопіль)

Дата події: 23.08.2015 18:00

Книгарня «Є»  та «Видавництво Старого Лева» запрошують Вас на презентацію українського перекладу вчення  Сунь-дзи «Мистецтво Війни» за участі перекладача Сергія Лесняка, яка відбудеться 23 серпня. Початок – о 18:00.

Війна – це мистецтво обману, ми воюємо у прямий спосіб, а перемагаємо у непрямий. Виграє війну той,  хто зможе обманути і перехитрити ворога, перетворити несприятливі обставини  на сприятливі. Але стратегічно керівник завжди повинен бути правдивим, тобто мати перед собою благу ціль», – Сергій Лесняк, який вперше з давньокитайської переклав «Мистецтво війни» Сунь-дзи. 

Українською «Мистецтво війни» Сунь-дзи з давньокитайської тлумачиться вперше. Перекладач, історик філософії Сходу, Сергій Лесняк переконаний, що філософськостратегічний твір давньокитайського воєначальника та викладені в ньому ідеї і поради стосуються не лише стратегії бою і завоювання, а й усієї діяльності людини, зокрема і бізнесу. В оформленні книжки використано оригінальні каліграфічні написи

За словами Сергія Лесняка, процес перекладу «Мистецтва війни» з давньокитайської був доволі складний: «Буду відвертим, самотужки книгу було б перекласти дуже тяжко. Я мав вчителів, асистентів-китайців, з якими постійно радився. Ми намагалися зрозуміти текст, переклали дуже багато матеріалу, “обсмоктували” кожен ієрогліф. Процес зайняв близько двох років. Для мене це був дивний досвід вивчення Китаю».

Партнер видання — Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS).

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль,

вул. Валова, 7-9

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»