Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу роману Мелінди Надь Абоньї «Голуби злітають» (Київ)

Дата події: 11.12.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію автобіографічного роману швейцарської письменниці Мелінди Надь Абоньї «Голуби злітають», яка відбудеться у п'ятницю, 11 грудня. Початок — о 18.00.

«Голуби злітають» – автобіографічний роман Мелінди Надь Абоньї, швейцарської письменниці, музикантки, перформерки, викладачки. Він оповідає історію емігрантської родини Кошичів, виходців із угорської меншини у Воєводині, що переїхала до Швейцарії. Кошичі наполегливо працюють, щоб здобути собі місце в новій країні, а тим часом на їхній батьківщині спалахує війна, і тепер байдужий спокій безпечної та комфортної Швейцарії так гостро дисонує з їхнім болем та страхом за рідних, що лишилися в небезпеці, і гнітючим відчуттям власного безсилля.

На презентації будемо говорити про:

емігрантську тематику в літературі й емігрантську літературу – чи є вона продовженням національної культурної традиції емігранта, а чи стає органічною частиною літератури нової батьківщини письменника;

мультикультуралізм і роль культури в адаптації емігрантів, а також про те, в чому полягає відповідальність зрілого суспільства;

український контекст:  як ми даємо собі раду з адаптацією вимушених переселенців (кримських татар, українців, росіян), яку роль відіграє в цьому культура, яке відображення події останніх двох років уже знаходять у літературі.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті Ворота».
Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»