Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» (Львів)

Дата події: 30.01.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» за участю перекладача Маркіяна Якубяка. Захід відбудеться 30 січня. Початок – о 18.30. Модератор – Юрій Домбровський.

В історії культури Франції зачинателями мистецтвознавчої критики вважають письменників, філософів та художників. Серед них гідне місце посідає Жорж Санд. Її перу належать численні літературознавчі та мистецтвознавчі статті, що публікувалися в тогочасних часописах і склали два окремі томи повного видання її творів у Франції. Осмислюючи суть мистецтва, Жорж Сандстверджувала, що мистецтво не є дослідженням реальної дійсності, а є пошуком ідеальної правди. На противагу критичному реалізму вона витворила власний творчий метод, який назвала «ідеальною літературою».

Книжка Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» є значною пам’яткою європейської естетичної думки XIX ст. і буде цікавою для усіх шанувальників історії культури цього століття.

Маркіян Якубяк – філолог-романіст, перекладач. Кандидат філологічних наук, доцент, приват-професор.Завідувач кафедри соціально гуманітарних наук Львівської національної академії мистецтв. Лауреат премії ім. Г. Сковороди Посольства Франції в Україні і премії ім. М. Возняка Львівської облдержадміністрації (2007).

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»