Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки П’єра Адо «Що таке антична філософія? » (Вінниця)

Дата події: 31.01.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Новий Акрополь»запрошують на презентацію українського перекладу книжки П’єра Адо «Що таке антична філософія?», яка відбудеться 31 січня. Початок – о 18.00.

«Новий Акрополь» презентує вперше видану в Україні книгу П’єра Адо — філософа, перекладача античних творів, професора Collège de France, Париж. «Що таке антична філософія?» (1995) — це результат багатолітніх студій автора над давньогрецькими й римськими текстами. Адо розглядає філософію не як «вправу для розуму», а як спосіб життя, поєднання теорії та практики, споконвічне прагнення людини зрозуміти природу світу і самої себе.

Книжку презентуватиме керівник Вінницького філіалу культурної асоціації «Новий Акрополь» Юлія Демидова.

Культурна асоціація «Новий Акрополь» – це міжнародна організація філософської, культурної та соціальної спрямованості. Заснована у 1957 році в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком та філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою (Jorge Angel Livraga, 1930–1991). Сьогодні «Новий Акрополь» існує більше ніж в 60 країнах світу на 5 континентах, об’єднуючи понад 15000 волонтерів і тисячі однодумців, які говорять 15-ма мовами і представляють різні конфесії та національності. В Україні «Новий Акрополь» є з 1991 року в Києві, а також у Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Івано-Франківську, а тепер і у Вінниці.

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»