Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Катажини Квятковської-Москалевич «Вбити дракона. Українські революції» (Львів)

Дата події: 27.05.2017 16:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Львівського Медіафоруму” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Катажини Квятковської-Москалевич «Вбити дракона. Українські революції». Захід відбудеться 27 травня. Початок — о 16.00. Модераторка — Олеся Яремчук.

«Вбити дракона» – збірка художніх репортажів про Україну від Майдану 2004 року до початку війни на Донбасі. Це перша книжка «Видавництва Львівського Медіафоруму», видана спільно зі Школою Журналістики УКУ за підтримки «MyMedia». Українською текст переклав Андрій Бондар, а на обкладинці використано графіку Олекси Манна. “Це – документ новітньої історії України й галерея портретів її чудернацьких героїв, – пише у передмові до книги викладач Школи журналістики УКУ Отар Довженко, —але водночас нагода зрозуміти про себе щось важливе, чого ми самі не розгледимо зблизька”. У книжці зібрані непрості людські історії.

Презентація відбудеться за участю авторки Катажини Квятковської-Москалевич та керівника Школи журналістики УКУ Ігоря Балинського.

Катажина Квятковська-Москалевич (1983) – польська журналістка й письменниця. Авторка репортажів, інтерв’ю та аналітичних статей, колумністка видання «Polityka». Іноді займається перекладами з білоруської та російської мови. Навчалася у Познані, Варшаві, Мінську, Харкові та Москві. Вже більше десяти років подорожує Росією, Білоруссю та Україною, удостоєна нагороди Amnesty International „Перо Надії” (2011), була номінована на премію “Grand Press” за репортаж про Беслан і нагороду імені Ришарда Капусцінського за книжку «Вбити дракона. Українські революції». Є стипендіаткою міністра культури і національної спадщини та фонду польсько-німецького співробітництва.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»