Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Йоанни Яґелло «Тирамісу з полуницями» (Львів)

Дата події: 08.02.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Урбіно» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Йоанни Яґелло «Тирамісу з полуницями» за участю перекладачки Божени Антоняк. Захід відбудеться 8 лютого. Початок — о 18.30. Модератор – Анатолій Івченко.

«Ніжний вершковий крем, кислуваті полуниці й гіркий шоколад» – це смаки улюбленого Лінчиного десерту. Здається, у її житті настала суцільна світла смуга. Героїня, знайома нам за романами «Кава з кардамоном» та «Шоколад із чилі» насолоджується їхнім з Адріаном коханням, дає собі обіцянку більше фотографувати й водночас відкриває для себе нову пристрасть — журналістику. Дівчина працює, вчиться, пише для блогу, зустрічається з коханим. І... зовсім забуває про Наталію, свою найкращу подругу ще з дитинства. А та, як ніколи, потребує її допомоги. «Ніхто з нас не є самотнім островом» – пише на блозі Лінка. Кожного з нас оточують рідні, друзі, близькі люди. Чому ж так стається, що ті, кого аж ніяк не можна назвати самотнім, опиняється зі своїми проблемами сам на сам? А Лінка? Чи не залишиться вона наодинці з власними проблемами? Чи будуть вони з Адріаном разом? Авторка, як завжди, залишає багато питань без відповіді. Та це дає можливість читачеві самому продовжити цю історію...

Йоанна Яґелло – польська письменниця, авторка популярної в Польщі та Україні трилогії про Лінку Барську: «Кава з кардамоном», «Шоколад із чилі» й «Тирамісу з полуницями». За освітою філолог-англіст.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»