Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Ірени Коваль “Незаземлені” (Львів)

Дата події: 20.10.2016 18:30

Книгарня “Є” та “Видавництво Анетти Антоненко” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Ірени Коваль (США) “Незаземлені” за участю авторки. Захід відбудеться 20 жовтня. Початок — о 18.30.

Роман Ірени Коваль «Незаземлені» присвячено темам глибокого розриву між світами — капіталістичним і соціалістичним, неможливого, але від того не менш щемкого кохання, а також поєднання поколінь українців, розведених війнами, режимами та океанами. У романі, написаному у своєрідному авторському стилі, оповідається про брата й сестру, які вперше зустрілися у вже дорослому віці — і знову мусили втратити одне одного.

Ірена Коваль — за освітою літературознавець. У 1994—1999-му роках працювала позаштатною кореспонденткою української редакції BBC. У 1999-му році брала майстер-класи з драматургії при Лондонському експериментальному театрі «Челсі». Була сценаристкою й режисерокою театральної програми до 200-го ювілею з дня народження Тараса Шевченка — концерт відбувся у Longy School of Music у Кембриджі (Массачусетс, США).

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»