Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки есеїв Чеслава Мілоша «Земля Ульро» (Київ)

Дата події: 09.12.2015 18:00

9 грудня 2015 року о 18.00 в книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація українського перекладу книжки есеїв Чеслава Мілоша «Земля Ульро» за участі перекладачки Наталі Сидяченко і літературознавця, головного редактора журналу «Всесвіт» Дмитра Дроздовського.

Есеї Чеслава Мілоша «Земля Ульро» («Юніверс», 2015) уперше перекладені українською мовою Наталею Сидяченко – кандидатом філологічних наук, дослідницею мовотворчості поета. У книжці автор окреслює головні риси своєї ідентичності: людини, покликаної до творчості та віри, яка прагне відшукати модель щасливішої цивілізації. Це окреслення відбувається в координатах історії культури та історії світобудовних ідей.

Ксьондз Юзеф Садзік у передмові до книжки, яку також містить українське видання, зауважив приголомшливу збіжність тематики Чеслава Мілоша і Мартіна Гайдеггера: «Дуже важливо застерегти, що “Землю Ульро” можна правильно прочитати лише за однієї умови: якщо не втратити з поля зору онтологічного статусу мешканця смутної країни». І Гайдеггеру, і Мілошу властива постійна гонитва  за неосяжним, гонитва, що породила не один поетичний шедевр у творчості великого поета.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»