Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер і прокляте дитя» (Дніпро)

Дата події: 08.10.2016 18:00

Книгарня «Є» та видавництво “А-ба-ба-га-ла-ма-га” запрошують на найочікуванішу для всіх поттероманів подію цієї осені – презентацію українського перекладу нової книжи Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер і Прокляте дитя». Захід відбудеться 8 жовтня за участю адміністраторки групи в соцмережах «Гаррі Поттер українською» Світлани Колінько. Початок — о 18.00.

На нашому заході ви візьмете участь у дискусії, пов’язаній з новою книжкою, матимите можливість виграти примірник «Гаррі Поттера і Проклятого дитя», відповідаючи на запитання вікторини, а також – познайомитеся з поттероманами вашого міста і отримаєте масу вражень!

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» є офіційною восьмою книжкою «поттеріани». Дія п'єси відбувається через 19 років після битви за Гоґвортс і розповідає про працівника Міністерства магії Гаррі Поттера та його сина Албуса. Дорослий Гаррі працює в Міністерстві Магії і виховує трьох дітей-школярів. Однак у міру розвитку сюжету Гаррі буде змушений боротися з минулим, яке не бажає залишатися там, де йому належить бути, а його другий син Албус Северус стикається з вантажем сімейного спадщини.

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел. (056)732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. Леонид

    Все было очень круто))) лучший час за все выходные!!! Спасибо большое

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»