Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Делії Стейнберг “Сьогодні я бачила...” за участю викладачок культурного центру “Новий Акрополь” Ольги Косянчук та Наталії Ніколаєнко (Дніпро, Глінки)

Дата події: 14.03.2017 18:30

Книгарня «Є» та культурний центр «Новий Акрополь» запрошують на презентацію книжки Делії Стейнберг «Сьогодні я бачила…», яка відбудеться у вівторок, 14 березня. Початок — о 18.30.

Презентуватимуть книжку викладачки культурного ценрту «Новий Акрополь» — Ольга Косянчук та Наталія Ніколаєнко.

«Сьогодні я бачила...» — книжка особлива. Написана прозою, вона не поступається будь-якому відомому поетичному творові, оскільки її слова невимушено торкаються найпотаємнішого в кожній людині.

Ця книга, написана у жанрі роздумів про актуальні питання сьогодення, виходить за межі часу і простору, в яких ми живемо, бо жоден її фрагмент не можна назвати відлунням скороминущих уподобань, що так само легко зникають, як і виникають.

Отже, перед нами одна з тих незвичайних книг, обкладинка якої мало, а то й нічого нам не говорить, але під нею пульсує цілий світ, геть відмінний від нашого – захмареного песимізмом та безликістю; цілий світ, що, діючи як живодайний бальзам, стає одою життю у кожній з його незліченних форм.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»