Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Білла Брайсона «Прогулянка лісами:двоє лінюхів проти дикої природи» (Львів)

Дата події: 30.11.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошує на презентацію українського перекладу книжки Білла Брайсона «Прогулянка лісами:двоє лінюхів проти дикої природи», яка відбудеться 30 листопада. Початок – о 18.30. Модераторка – Наталія Шнир.

Тревелог Білла Брайсона — це історія про надзвичайну мандрівку, подорож Аппалацькою стежкою, яка простягається на понад 3 тисячі кілометрів. Не кожен ризикне пройти бодай частину шляху... Втім, Брайсона, загартованого австралійським бездоріжжям і африканськими пустелями, це не лякає. Він бере з собою друга, який намагається зав'язати з алкоголем, та вирушає в дорогу.
Як це взяти наплічник, розміром з шафу, та піти шляхами, де на кожному кроці як не холод, то голод, то ведмеді? А якщо твій супутник ще й викинув добру частину харчів, бо вони, бачте, були надто важкі? І як у таких умовах насолоджуватися красою гір і лісів? Про все це ми поговоримо 30 листопада разом зі справжніми мандрівниками, тими, хто, як і Брайсон, не побоялись одного дня стати на стежку та помандрувати в далекі краї.

Учасники:
Максим Беспалов – мандрівник і письменник.
Наталія і Арсеній Чистякови – мандрівники, організатори Lviv Travel Club, автори блогу proidysvity.com.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»