Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книжки Бернардо Ачаґи «Мемуари корови» (Львів)

Дата події: 31.01.2017 18:30

Книгарня «Є» та Видавництво Анетти Антоненко запрошують на презентацію українського перекладу книжки Бернардо Ачаґи «Мемуари корови» за участю перекладача Ярослава Губарева. Захід відбудеться 31 січня. Початок — о 18.30. Модераторка – Галина Сафроньєва.

Бернардо Ачаґа, справжнє ім’я якого Хосе Ірасу Ґармендія, — талановитий баскський письменник, твори якого перекладено багатьма мовами.

У книжці «Мемуари корови» головна героїня — Мо, чорна корова, яка попри приказку, що побутує: «Немає дурнішого створіння на світі за дурну корову», є досить розумною. Вона має внутрішній голос, який полюбляє їй дошкуляти, але водночас допомагає впоратися з проблемами, які постають на її життєвому шляху. Ця невпевнена тварина не пишається тим, що вона — корова, вона незадоволена своєю ідентичністю і воліла би бути котом чи конем.

Цими «мемуарами» автор пропонує оригінальний погляд на життя. Буденні речі постають у цікавій несподіваній формі. Вустами корови Бернардо Ачаґа знайомить нас з історією, культурою, природою Країни Басків.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»