Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація українського перекладу книги Марціна Щигельського «Ковчег часу» (Львів)

Дата події: 31.03.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Урбіно» запрошують на презентацію українського видання повісті польського письменника Марціна Щигельського «Ковчег часу» (перекладач Божена Антоняк), яка відбудеться 31 березня. Початок – о 18.30.

Рафалові от-от виповниться дев’ять. Разом зі своїм дідусем, відомим скрипалем, він живе у варшавському гетто. Хлопчик майже не пригадує довоєнного життя, бо його свідомі роки припали на час нацистської окупації Польщі. Територію гетто постійно зменшують, і Рафалові та Дідуневі доводиться часто переїздити до інших помешкань. Через це у хлопчини немає друзів, а до школи Рафал не ходить, бо їх у гетто немає. Єдина хлопчикова розвага – походи до бібліотеки, де він може брати стільки книжок, скільки зможе прочитати. Книжки, власна невичерпна уява та Дідунева любов – це те, що допомагає Рафалові не зневірюватися за таких драматичних обставин.

Одного разу бібліотекарка дає йому книжку «Машина часу» Герберта Веллса. Прочитавши її, Рафал мріє про власну машину, завдяки якій можна буде вирушати в майбутнє й повертатися до минулого, щоб запобігти війнам і катастрофам. Він і не підозрює, що невдовзі почнеться його велика пригода, а Мандрівника із Веллсової книжки він не раз зустріне в житті.

Учасники:

Божена Антоняк – українська перекладачка з польської, білоруської, верхньо-лужицької мов. Заслужений діяч культури Польщі, головний редактор видавництва «Урбіно».
Анатолій Івченко – директор видавництва «Урбіно».

Довідка

Марцін Щигельський (1972) – польський письменник і журналіст, автор побутових романів, комедій, кулінарних книжок, а також численних книжок для дітей та молоді. Повість «Ковчег часу» було відзначено численними преміями, зокрема гран-прі та першою премією ІІІ Літературного конкурсу ім. Астрід Ліндгрен (2013). Німецьке видання повісті отримало першу літературну премію «Kinderbuchpreis-2015» ХХ конкурсу літератури для юних читачів, а в Австрії «Ковчег часу» став Книгою року – 2015 в категорії книжок для дітей 10-13 років.

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Тел: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Один відгук

  1. Роман

    Класна книжка. Як для дітей, так і для дорослих.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»