Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація серії «Українські студії» (Київ)

Дата події: 19.10.2011 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на презентацію серії «Українські студії» та першої книжки серії — «Інший світ або етнічність в у дії: канадська українськість кінця двадцятого століття» Наталії Ханенко-Фрізен (Канада), яка відбудеться 19 жовтня.

Початок — о 18:30.

Серія «Українські студії» має на меті видання монографій українських молодих науковців, котрих вирізняє новаторський підхід та належний академізм формату. Першим виданням серії є «Інший світ або етнічність в у дії: канадська українськість кінця двадцятого століття» Наталії Ханенко-Фрізен (Канада).

У книжці розглядається проблематика місцевої української етнічності в канадському повсякденні у часи активного відновлення транснаціональних зв’язків українців наприкінці ХХ ст. Монографія базується на матеріалах, зібраних авторкою впродовж п’яти років (1997—2001) під час різних етнографічних досліджень як у районі компактного поселення українців у провінції Альберта і селищі Мандери зокрема, так і в селі Грицеволя Львівської області, яке на початку минулого століття стало одним із джерел міграції селян до Мандер.
Розглядаючи з антропологічної точки зору місце локальної етнічної ідентичності в житті пересічної громади розвиненого
суспільства, авторка пропонує етнографічний екскурс у життя маленького містечкa Західної Канади кінця ХХ ст. та запрошує разом із нею зануритися в це середовище та пережити різні аспекти його  українськості.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»