Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація серії популярної літератури 1920-х років «Наші 20-ті» (Вінниця)

Дата події: 10.04.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію серії популярної літератури 1920-х років «Наші 20-ті», яка відбудеться 10 квітня за участю упорядниці Ярини Цимбал та редактора Олександра Стукала. Початок – о 18.00. Модератор — Олександр Вешелені.

Мета серії «Наші 20-ті»– показати читачам якомога повнішу картину розвитку української популярної жанрової літератури 1920—1930-х років за допомогою жанрових антологій, де, крім текстів, є ґрунтовна історико-біографічна передмова, короткі тексти про кожного з авторів та примітки до слів, які може не зрозуміти сучасний читач. Таким чином ми наближаємо до нього тексти, написані сто років тому, водночас надміру їх не осучаснюючи й не спрощуючи.

Від січня 2016 року вийшло чотири жанрові антології – «Постріл на сходах» (детектив), «Беладонна» (любовний роман), «Шляхи під сонцем» (репортаж), «Атом у запрязі» (фантастика) – та одна авторська збірка («Подорожі філософа під кепом»), куди увійшли всі репортажі Майка Йогансена. До Книжкового Арсеналу вийде друком антологія жіночої прози «Моя кар’єра».

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»