Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація серії книжок «Коти-Вояки» (Івано-Франківськ)

Дата події: 26.11.2016 16:00

Книгарня «Є» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію українського перекладу світового бестселера – трилогії-фентезі «Warriors», українською – «Коти-Вояки». Захід відбудеться у суботу, 26 листопада. Початок — о 16.00.

…Якось у темному-темному лісі маленьке руде кошеня зустрілося з дикими бойовими котами. Ця несподівана зустріч стала початком неймовірних пригод. Армія котячих кланів із серії пригодницьких романів Warriors спочатку підкорила батьківщину, Велику Британію, а невдовзі й весь світ. Понад 30 000 000 проданих примірників, безліч фанатів і справжній світовий котячий рух…

Нарешті герої бестселеру «Коти-вояки» заговорили і українською! Видавництво «АССА» презентує перші три книги всесвітньовідомого роману-фентезі «Коти-вояки»: «На волю!», «Вогонь і крига» та «Ліс таємниць».

Запрошуємо зустрітися всіх, хто любить котів, пригоди і якісну літературу! У вас буде можливість поспілкуватися з перекладачами Остапом Українцем та Катериною Дудкою, дізнатися чимало нового про котів і отримати неймовірні котоподарунки!

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»