Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація сайту «Будь-Хто» (Київ)

Дата події: 03.12.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію літературного сайту «Будь-Хто», яка відбудеться 3 грудня.
Початок — о 18.00.

Літературний сайт «Будь-хто» дає змогу зберегти, впорядкувати та поділитися зі світом тим, що вразило: книгою, виставою, фільмом, сайтом, пейзажем – будь-чим.

Сайт діє як безкоштовна і доступна кожному база даних, куди можна вносити свої нотатки, а можна попросити поділитися ними інших. На одній території зустрічаються люди і культурно-історичні надбання сучасного і минулого світу.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

 1. Юрій Чернецький

  Я, Чернецький Юрій Анатолійович, звертаюся до всіх, хто у складних погодних умовах все ж таки дістався до книгарні «Є». Несподіваний дощ близько 18 години 3 грудня завдав прикрощів багатьом, змушуючи ковзати тротуарами, тим паче схилами вулиці Лисенка. Іншою несподіваною прикрістю як для відвідувачів книгарні, так і для мене особисто стала відсутність там електроенергії. Все це разом унеможливило презентувати вам літературний сайт у всій його красі.

  Прийміть мої найщиріші вибачення!

  Попри все, подібні непідвласні людині обставини зайвий раз нагадують нам про певні переваги Інтернет-простору. Однією з таких переваг для всіх вас відсьогодні стане літературний сайт yithello. Абревіатура назви сайта започаткована в українській інтерпретації: y – українська, i – інформаційна, t – технологія. Українська інформаційна технологія вітається з вами.

  Доменне ім`я літературного сайта буде оголошено трохи згодом.

  З повагою до всіх вас, автор літературного сайта Юрій Чернецький.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»