Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація-розмова «Троє у човні, не рахуючи Мрожека» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 20.12.2017 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Славоміра Мрожека «Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком», яка відбудеться 20 грудня. Учасники: Андрій Бондар, Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе. Початок – о 18.30.

Перекладач книжки Андрій Бондар, письменник та філософ Володимир Єрмоленко та філософ і публіцист Вахтанг Кебуладзе будуть говорити про Мрожека-прозаїка, його іронію, абсурдизм, інакомислення, інтелектуальну свободу, його філософію, його епоху (епохи), його ні на кого не схоже почуття гумору, його печаль і радість, про його жахливу складність і цілковиту простоту та трішки про труднощі перекладу.
«Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком» – збірка суб’єктизованих оповідань, повістей, есеїв та розповідей Славоміра Мрожека, де головним героєм творів зазвичай є оповідач. Сам автор, який розповідає про себе, родину, країну та світ. Або молодий поляк, що приїжджає до Венеції в пошуках пригод. Або літній працівник млина, чиє життя нерозривно пов’язане з млином і річкою. Ці розповіді завжди сповнені гумору, іронії, часом сатири й абсурду, вони нелогічні та неординарні, часто комічні, а буває й провокативні. Це перша збірка прози та есеїв автора в українському перекладі, видана окремою книжкою.

Славомір Мрожек – польський письменник, драматург, есеїст. Народився 29 червня 1930 року в Боженчині, біля Кракова. Літературну діяльність починав у краківській газеті «Дзєннік польськи», де спершу працював кур’єром, згодом займався поточною газетної роботою, писав на різні теми. Перші фейлетони й гуморески побачили світ у 1950 році. Наприкінці 1950-х років письменник залишив журналістику, звернувшись до драматургії, в 1958 році була поставлена його перша п’єса «Поліція».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»