Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Яцека Денеля «Матінка Макрина» (Харків, Сумська)

Дата події: 20.04.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію роману Яцека Денеля «Матінка Макрина», яка відбудеться 20 квітня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Андрій Бондар.

Нова книжка вже добре знаного в Україні польського письменника Яцека Денеля – результат його тривалої роботи з історичними текстами й архівними даними. Це реконструкція життя жінки, спершу відомої як Макрина Мечиславська, ігуменя мінських василіянок, мучениця за віру, а трохи згодом – як чи не найуспішніша релігійна містифікаторка ХІХ століття.

Завдяки глибокому розумінню психології релігії та масової свідомості, авторові вдалося відтворити образ не лише героїні, але й світу, в якому їй випало жити і який вона змінювала силою власної волі чи божевілля.

Яцек Денель (1980) – один із найвідоміших сучасних польських письменників. Окрім письменницької діяльності, займається також перекладами (з англійської, російської) та живописом. Лауреат багатьох літературних премій та відзнак, серед яких: ім. Костельських (2005), Паспорт «Політики» (2007), «Сілезький Літературний Лавр» (2008). Денель живе в образі денді ХІХ століття, має вишукані манери, носить циліндри, любить класичні поетичні форми й історію мистецтва. Наразі українською перекладено три його романи: «Сатурн» («Комора», 2015), «Ля ля» («Урбіно», 2016), «Матінка Макрина» («Комора», 2017).

Адреса книгарні «Є»:

м. Харків

вул. Сумська, 3

м. «Історичний Музей».

Тел.:  (057) 717 03 99.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»