Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм» (Тернопіль)

Дата події: 08.05.2016 13:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» в рамках мистецького фестивалю «Ї» запрошують на презентацію роману Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм», яка відбудеться 8 травня за участю автора. Початок – о 13.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Що таке людяність? Яким би було людство, якби фашизм/нацизм із його теорією вищої раси переміг? Чому правда нас лякає? Про людину і те, як нею бути, про історію поділу людей на «вищих» і «нижчих», про літературу як терапію, досвід України, Литви і Франції (і не лише про все це) усі охочі матимуть змогу поговорити із відомим на Заході та в Україні письменником, тричі фіналістом «Книги року ВВС», володарем цієї премії за 2013 рік, автором однієї з найяскравіших книжкових новинок цього сезону «Маша, або Постфашизм» – Ярославом Мельником.

Цей роман – спроба зрозуміти історичні та психологічні витоки людської жорстокості: чому людина здатна зневажати іншу людину? Чому вона здатна її експлуатувати, вбивати? У романі є вбивства, які ніхто не засуджує, і любов, яку ніхто не визнає. Є кілька варіантів істин – на вибір. І є правда, якою б жорстокою вона не була.

Ярослав Мельник – письменник-сюрреаліст, фантаст, філософ. Мешкає у Литві. Володар премії «Книга року BBC-2013» за роман «Далекий простір». Його книги вперше в історії премії тричі поспіль ставали фіналістами цього конкурсу. Вони також неодноразово потрапляли у фінал Книги року в Литві, їх номінували на Європейську літературну премію. Роман «Парії раю», що вийшов в одному з найбільших французьких видавництв, був високо оцінений паризькими критиками. В новому вражаючому своєю метафоричною силою романі Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм» ідеться про реалізовану ідею третього Рейху. Яким би було життя в постфашистському суспільстві? І чи не живемо ми вже тепер в епоху постфашистів?

Модератор – Юрій Матевощук.

Адреса книгарні “Є”:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Masha, abo Postfashyzm (Masha, or Post-Fascism) novel by Yaroslav Melnyk (Ternopil)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Masha, abo Postfashyzm (Masha, or Post-Fascism) dystopian novel by Yaroslav Melnyk. The event with the participation of the author will be held in the frames of YI Art Festival on May 8.

Beginning at 1 p.m.

What is humaneness? What humanity would be like had Fascism/Nazism and its superrace theory won? Why does truth look scary to us? Guests of the presentation of the new novel by Yaroslav Melnyk will hear about all these issues, as well as about the history of master-race and sub-race division, about literature as therapy, experiences of Ukraine, Lithuania and France, and many other interesting topics.

Masha, abo Postfashyzm (Masha, or Post-Fascism) novel is an attempt to analyze historical and psychological origins of human cruelty. The novel tells of murders nobody condemns and love nobody acknowledges. There are different truths to choose from, and there is one truth, no matter how cruel it is.

Yaroslav Melnyk is the surrealist writer, fantast and philosopher. He has received 2013 BBC Book of the Year Award for his Daleky Prostir (Faraway Place) book.

Yuriy Matevoshchuk is the moderator.

***

Address:
YE Bookstore
5-9, Valova Street
Tel.: (0352) 25-44-59

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»