Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Вікторії Гранецької (Вінниця)

Дата події: 24.09.2011 15:00

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують Вас на презентацію роману Вікторії Гранецької «Мантра-омана», яка відбудеться 24 вересня.

Початок – о 15:00.

«Динамічно, захопливо, моторошно, зухвало» – саме такими словами найчастіше характеризували експерти «Коронації слова-2011» роман «Мантра-омана» вінничанки Вікторії Гранецької. Такі висловлювання в купі з «відмінно побудованою композицією, живою мовою та чудово розкритими характерами» стали запорукою перемоги у цьогорічному конкурсі.

Роман-переможець «Мантра-омана» розкриває історію дівчини Єви, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вдень вона живе для власного задоволення, а вночі поринає у світ химерних марень. Місце зустрічі з незнайомцем, якого вона зве Ловцем Снів – це дах хмарочосу. І одного разу його запрошення стрибнути вниз подіяло. Єва повертається додому, але це вже не вона, а її привид.

Книжка захоплює своєю незвичайністю, непередбачуваністю, переплетенням реальності, спогадів і снів. Тож не пропустіть презентацію першого в історії Вінниці потенційного художнього бестселера.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»