Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Василя Пастушини «Зелені кролики» (Вінниця)

Дата події: 14.10.2013 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію роману Василя Пастушини «Зелені кролики», яка відбудеться 14 жовтня.

Початок – о 18:00

Центральні місця у книжці «Зелені кролики» посідають… зелені кролики (окрема заувага: не плутати кроликів з «білочками»). Навколо цих не дуже стандартних і не завжди доброзичливих істоток й закручується сюжет-фабула, а на сюжет-фабулу відповідно нанизуються пригоди на тверезу голову й перипетії напідпитку.
Люди у «Кроликах» – поети і не поети, пасажири й провідниці, збоченці і нормальні, слухачі й глядачі – відіграють радше ролі статистів, аніж повноправних і повноцінних персонажів.
Василь Пастушина – письменник, критик, журналіст і філолог. Народився в м. Бар. Лауреат міжнародної премії з українознавства імені Ковальських, премії імені Олеся Гончара, гран-прі поетичного фестивалю «Підкова пегаса», конкурсу літературних критиків порталу «Буквоїд» та ін. У 2012 р. світ побачила третя поетична збірка «Стероїди». Співзасновник літературного об’єднання «Новий Шинок».

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця, вул. Соборна, 89.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»