Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Тані Малярчук “Забуття” (Львів)

Дата події: 06.10.2016 18:30

Книгарня “Є” та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію роману Тані Малярчук “Забуття” за участю авторки. Захід відбудеться 6 жовтня. Початок — о 18.30. Модераторка — Мар'яна Савка.

Понад чотири роки шанувальники Тані Малярчук та ті, хто люблять добру прозу, чекали на цей роман. І дочекалися. «Забуття» — одна із найочікуваніших та найяскравіших книжок цього сезону. Це роман, у якому переплітаються дві сюжетні лінії, історична та сучасна: політика і мислителя В’ячеслава Липинського та жінки з теперішнього, яка з його допомогою шукає шлях до себе. Це книжка про час, пам’ять, державність, про сутність речей і про вміння одночасно дивитися назад і вперед.

Оформив книжку дизайнер Назар Гайдучик.

Таня Малярчук — авторка кількох збірок короткої прози (зокрема, «Згори вниз. Книга страхів», «Як я стала святою», «Говорити», «Звірослов») і роману «Біографія випадкового чуда» (2013 р.), есеїстка, регулярно дописує в україно- та німецькомовні медіа. У 2013-му році була відзначена відразу двома літературними нагородами: Vilenica-Kristall (Словенія) та премією імені Джозефа Конрада-Коженьовського.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходів – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»