Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Степана Процюка „Троянда ритуального болю” (Івано-Франківськ)

Дата події: 13.05.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію роману Степана Процюка „Троянда ритуального болю”, яка відбудеться 13 травня.

Початок – о 18.00.

Книга «Троянда ритуального болю» присвячена життю і творчості одного з найгеніальніших українських письменників — Василя Стефаника. Роман Степана Процюка відтворює основну біографічну канву, але особливо цінними і цікавими є внутрішні переживання Стефаника, які вдало зобразив автор.
Цей психобіографічний роман є історією загадкового внутрішнього світу і харизми Василя Стефаника. Його манила й переслідувала троянда — символ життя і смерті. Ритуалом власної творчості він прагнув подолати трагізм і суперечності буття. У його житті і творчості чорне та біле, нехтуючи безпекою, часто опинялися  поруч.
«Троянда ритуального болю» Степана Процюка — психоаналітичні версії історії загублених кохань, письменницьких страждань, палітра символів, дослідження творчого мовчання як втечі від перевтоми.
Степан Процюк народився 13 серпня 1964 року на Львівщині. Закінчив Івано-Франківський педагогічний інститут та аспірантуру Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України в Києві. Кандидат філологічних наук. Викладач української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Поет, прозаїк, есеїст.
У творчому доробку Степана Процюка – 17 книг. Серед них – книги психоаналітичної есеїстики «Канатоходці» та «Аналіз крові», за які письменникові колеги величають Степана Процюка «душезнавцем».
***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31. 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»