Приходь
Календар
Січень 2011
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману сестер Черніньких (Львів)

Дата події: 24.01.2011 17:00

Книгарня “Є” та Літературна агенція “Піраміда” запрошують Вас на презентацію роману Юлії та Олени Черніньких “Хутір розбещених душ”, яка відбудеться 24 січня.

Початок — о 17.00.

Роман написаний у стилi буфонадної мiстики і присвячений нашим сучасникам – мешканцям мiста Л. Вiн про зганьбленi свiтогляди та потерту буденність нашого суспiльства, яке губить не тiльки гiднiсть, але й життя людей. Читач непомiтно зазирне у кватирки до містян різних соціальних прошарків, а також з острахом побачить iнший – паралельний свiт. Свiт, який десь поряд із нами… Моторошний край вiчного каяття та забуття...

В межах презентації лунатимуть ненав’язливі джазовi композиції у виконаннi віртуозного саксофонiста, а також передбачено невеличкий фуршет для всіх присутніх.

Інформація про авторок:

Сестри Олена та Юлія Чернінькі народились у творчій сім’ї: батько – художник, мати – музикант, бабуся і дідусь – театральні актори. Змалечку дівчата були оточені творчими людьми й богемною атмосферою. Любов до мистецтва прогресувала в сестрах з року в рік у всіх напрямках: музика, література, хореографія, живопис, фотографія… Тому не дивно, щоОлена, закінчивши Львівську комерційну академію, дуже швидко зрозуміла, що професія економіста – не для неї. Згодом вона закінчила ЛНУ ім. І. Франка (факультет культури та мистецтв), а після кількарічної праці акторки у Національній академічній хоровій капелі України «Трембіта» захопилась фотомистецтвом, відкрила у центрі Львова фотомайстерню.
Юлія Чернінька 2005 року закінчила факультет культури та мистецтв ЛНУ ім.І.Франка та кілька років працювала на посаді акторки в капелі «Трембіта». Зараз вона знову навчається на кафедрі журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Любить природу, подорожувати.

Писати романи сестри Чернінькі почали давно. «Хутір розбещених душ» — їхня перша книга, яку видає Літературна агенція «Піраміда».

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»